Loading...

O NAS

BEzpieczeństwo

Księgowość to fundament Twojej firmy, nie powierzaj jej byle komu...

W Taxver oprócz obsługi księgowej pomagamy również w doborze optymalnej formy prowadzenia działalności. Wspólnie zastanowimy się nad jej wyborem – od działalności jednoosobowej po całe spektrum spółek prawa handlowego, analizując wszystkie za i przeciw zarówno od strony prawnej, jak i podatkowej. Efektem naszych działań będzie Państwa bezpieczeństwo oraz optymalizacja pod kątem podatków.

Dla nas ważne są długotrwałe relacje i wsparcie w prowadzeniu formalnych aspektów Twojego biznesu, abyś mógł spokojnie zająć się rozwojem firmy! Powierz prowadzenie księgowości w dobre ręce!

JAKOŚĆ...

KSIĘGOWANIE TO SZTUKA, NIE ROBOTYKA

ANALIZUJEMY DOKUMENT

Każdą fakturę analizujemy pod kątem merytorycznym i formalnym. Informujemy klienta o ewentualnych obiekcjach przed zakwalifikowaniem faktury w koszty uzyskania przychodu i zastanawiamy się wspólnie, jak uniknąć sytuacji niezaksięgowania dokumentów w przyszłości tak, aby klient płacił podatki na realnym, a nie zawyżonym poziomie poprzez wyksięgowywanie faktur bez informacji zwrotnej.

DORADZAMY

W trakcie współpracy organizujemy spotkania z klientami celem omówienia ewentualnych możliwości wprowadzenia zmian, usprawnień lub optymalizacji, tak, aby klient mógł zaoszczędzić czas i pieniądze.

KSIĘGUJEMY

Nasi pracownicy to kadra z wieloletnim doświadczeniem. Swoją pracę wykonujemy na certyfikowanych programach księgowych zgodnych z najnowszymi wytycznymi ministerstwa finansów.0
Zadowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 MLN
Wyliczonego VAT-u

DLACZEGO MIAŁBYŚ WYBRAĆ NASZE BIURO RACHUNKOWE?

W czasach, kiedy księgowość dodawana jest do kont firmowych, a w Internecie pełno obsługi online, gdzie księgowanie sprowadza się do wpisywania faktur w tabele bez analizy, bez znajomości prawa, a przede wszystkim bez indywidualnego podejścia do klienta, traktując wszystko jako ciąg cyfr, my łamiemy te schematy, pozostając przy tym człowiekiem, a nie automatem. Swoich klientów reprezentujemy przed urzędem skarbowym czy ZUS-em, nie zostawiając ich w razie kontroli.

WIEDZA

Wraz z dobywanym doświadczeniem, poszerzamy również wiedzę, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami w prawie podatkowym i rzetelnie pomóc naszym klientom.

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze księgowej firm jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom nawet w najbardziej zawiłych i skomplikowanych sytuacjach.

INNOWACJA

Łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, udostępniając firmom platformę online, która pozwala być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami oraz narzędzie do samodzielnego wystawiania faktur.

Co zyskasz, decydując się na skorzystanie z naszych usług?

WIEDZA. DOŚWIADCZENIE. INNOWACJA.

W ramach obsługi, po dokonaniu analizy i doboru działalności, świadczymy również usługi zakładania firmy w wybranej formie. Współpracujemy z rzetelnymi, zaufanymi partnerami w tym zakresie.

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę?

Napisz do Nas porozmawiamy, doradzimy, zaczniemy współpracę!